Головна » Як оргазм може покращити вашу шкіру?

Як оргазм може покращити вашу шкіру?

День, коли ми зазнали оргазм, відкладає день відвідування лікаря. А все завдяки тому, що, крім чудового відчуття, добрий оргазм несе сприятливий вплив на тіло. Особливо для шкіри.

Невловиме сяйво шкіри, про яке всі говорять, але так важко досяжно? Ви можете побачити його у своєму відображенні наступного разу, коли закінчите ваші любовні ігри!

Полегшення стресу


Ви колись відчували відчуття, що оргазм заспокоює? Ви не самі. Цей ефект може допомогти шкірі зберегти молодість. Дослідження показали, що низький рівень окситоцину в кровотоку корелює з високим рівнем стресу, напруження та тривожних розладів. А коли ви у стресі, найбільше може постраждати такий великий орган, як ваша шкіра. Стрес може не тільки викликати загострення розацеа та псоріазу, але й різні висипання та нейродерміт.

Поліпшення сну


Існує зв’язок між недоліком сну та акне, тому лікарі рекомендують спати протягом повних восьми годин. Це дозволить шкірі відновитися повною мірою, що необхідно для сяючої шкіри. Тож скористайтеся бажанням перевернутися на бік і заснути відразу після оргазму.

Хай живе естроген


У 2009 році в університеті Мічігану з’ясували, що оргазм підвищує рівень естрогену у вашому тілі. І це добре… чому? Тому що естроген допомагає запобігти старінню шкіри кількома способами.

По-перше, він запобігає зменшенню кількості колагену в шкірі – важливий білок для збереження молодої шкіри. Що також допомагає зберегти товщину шкіри, роблячи її стійкою до появи зморшок. До речі, про зморшки – їх запобігає і дія естрогену на еластичні волокна шкіри! І, нарешті, естроген утримує вологу у шкірі, зберігаючи її пружність.

Свічення


Якщо вам цікаво, звідки береться це пост-сексуальне сяйво, ми маємо відповідь. Під час сексу збільшується швидкість кровотоку за вашим тілом, а це означає, що більша кількість клітин крові, що несуть кисень, досягає шкіри вашого обличчя.

Коли ваші кровоносні судини починають розширюватися, ви купуєте рожевий рум’янець, а підвищена кількість кисню стимулює вироблення колагену. Хай живе колаген, до побачення, зморшки!

Скажи “чи-і-із”!


Наука підтримує ідею про те, що регулярний секс та взаємна моральна прихильність роблять людей щасливими. Коли ми щасливі, усмішка творить чудеса. Наприклад, робить вас молодшим. Дослідження 2016 року підтверджує цю кореляцію, зазначаючи, що коли люди посміхаються, вони справді виглядають молодшими.

Користь оргазму для вашої шкіри є незаперечною, і найголовніше, що це не вимагає будь-яких модних і дорогих кремів або лосьйонів.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: