Головна » Як використовувати рицинову олію для довгого, пишного волосся

Як використовувати рицинову олію для довгого, пишного волосся

Протягом років косметична індустрія загалом високо оцінювала користь нашого волосся в різних оліях. Кокосова, оливкова, чорнуниця, жожоба, а також більш ніжні ефірні масла, такі як розмарин, лаванда та кедрове дерево, отримали вдячні відгуки. Але існує ще одне масло, яке викликає зацікавленість як засіб для зміцнення волосся – масло рицину.

Багато людей (включаючи наших редакторів) отримали приємні результати після нанесення рицинового масла на брови з метою збільшення росту волосся. Звісно, це породжує питання: чи не має старовинний засіб того ж самого чарівного впливу на волосся на наших головах? Тому ми вирішили трохи глибше дізнатися про це масло для зміцнення волосся та всі його переваги. Для надання відповідей на це питання ми звернулися до експертів.

Рицинове масло – це живильна олія, отримана з пресованих насінин рослини рицинуса (Ricinus communis), яка вирощується в основному в Індії, Південній Америці, Африці і Китаї. Воно має блідо-жовтий або майже безбарвний вигляд з легким приємним запахом. Воно має багато лікарських, побутових і фармацевтичних застосувань і також широко використовується в догляді за шкірою та косметиці завдяки своїм потенційним властивостям для відновлення.

Якість волосся. Масло рицину може покращити якість волосся.

Підсилення і зміцнення волосся. Рицинове масло містить мікс білків, вітамінів, жирних кислот і антиоксидантів, що може допомогти зміцнити волосся та покращити їх якість.

Може допомогти при випадінні волосся. Хоча науково не доведено, чому рицинове масло є так корисним для волосся, воно все ж загалом цінується в індустрії краси і може бути корисним для зміцнення волосся.

Антимікробні властивості. Рицинове масло має антимікробні властивості, які можуть бути корисні у боротьбі з бактеріальними або грибковими захворюваннями на шкірі голови.

Допомагає з лупою. Рицинове масло допомагає з боротьби з лущенням шкіри голови, оскільки воно відновлює шкіру і забезпечує її очищення.

Захищає від ламкості волосся. Високий вміст рицинової кислоти може покращити кровообіг у шкірі голови, що сприяє живленню фолікул волосся, зміцненню волосся і запобіганню ламкості.

Підвищує поглиблення інших продуктів. Рицинове масло може підвищити поглиблення інших продуктів для догляду за волоссям.

Важливо наголосити, що рицинове масло слід використовувати обережно і в невеликих кількостях, і воно може не підійти для всіх типів волосся.

Види волосся для яких підходить рицинове масло

Масло рицини найкраще підходить для людей з сухою або лущучоюся шкірою голови та ламким волоссям. Деякі також застосовують його на брови та вії з метою підвищення росту волосся в цих областях. Якщо вас хвилює можлива алергічна реакція, спочатку зробіть тестовий патч на невеликій ділянці шкіри перед застосуванням на чутливих областях, таких як очі.

Як користуватися рицинове масло для волосся

Масло рицини слід використовувати обережно, оскільки воно дуже жирне. Зазвичай його рекомендують застосовувати один раз на тиждень на 20-30 хвилин як лікувальний засіб. Щоб його краще вбиралося, можна зволожити волосся перед використанням. Будьте обережні при використанні масла рицини, оскільки воно може складно змиватись.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: