Головна » Ingredients » Bentonite (бентоніт)

Bentonite (бентоніт)

Ключова роль:
Від акне
Рекомендовано для жирної шкіри / схильної до акне

Коли мова заходить про глиняні маски, бентоніт, буде одним із перших інгредієнтів у списку INCI. Технічно бентонітова глина – це в основному монтморилоніт + мінеральні домішки. Завдяки цим домішкам, бентоніт буває різних типів та кольорів.

Колір залежить від мінерального вмісту глини: білий бентоніт багатий на бор і фтор, жовтий містить марганець і цинк, зелений – мідь, цинк, марганець, а рожева глина багата на бор.

Незалежно від кольору, бентоніт відмінно поглинає шкірний жир і бруд зі шкіри, миттєво роблячи її гладкою та матовою. Більш того, бентоніт має негативний іонний заряд і таким чином може притягувати молекули з позитивним зарядом. Молекули з позитивним зарядом зазвичай містять шкідливі бактерії і токсини, а маски з бентонітової глини можуть допомогти вивести їх зі шкіри і пор (до речі, бентоніт їстівний і має такий же детоксикувальний ефект зсередини).

Завдяки антибактеріальному ефекту бентоніту проти шкідливих бактерій та патогенних мікроорганізмів, існують дослідження, що показують, що бентоніт може допомогти в лікуванні інфекції шкіри, заспокоює шкірні алергії та може позитивно впливати на шкіру при таких шкірних захворюваннях, таких як псоріаз та екзема.

З іншого боку, бентоніт є таким добрим абсорбентом, що він може поглинати занадто багато, ніж просто надлишок шкірного сала. При надто частому використанні він може легко висушити шкіру. Так що використовуйте його в міру і не забувайте добре зволожувати свою шкіру.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Post navigation

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: