Головна » Ingredients » Laureth-7

Laureth-7

Подразнення: 0-2

Лаурет-7 – синтетичний інгредієнт у вигляді прозорої безбарвної рідини, що допомагає покращити текстуру косметики, тактильні відчуття при догляді за шкірою. В основному діє як емульгатор та поверхнево-активна речовина.

Лаурет-7 синтезується за допомогою процесу, відомого як етоксилювання – хімічна реакція, при якій оксид етилену додається до субстрату. В даному випадку субстрат – лауриловий спирт. Лауриловий спирт отримують з лауринової кислоти, насиченої жирної кислоти з ланцюгом із 12 атомів вуглецю. Його одержують із кісточкової пальмової або кокосової олії. Число, пов’язане з лауретом-7, вказує на середню кількість одиниць етиленоксиду, що повторюються, в молекулі.

Для чого використовується Лаурет-7?

Лаурет-7 діє як емульгатор та поверхнево-активна речовина у багатьох різних косметичних засобах та засобах особистої гігієни, включаючи кремові ополіскувачі, кондиціонери, олії для ванн, креми, лосьйони, дезодоранти та засоби для гоління.

Поверхнево-активна речовина

Поверхнево-активні речовини (ПАВи) – це інгредієнти, які знижують поверхневий натяг між двома речовинами, такими як дві різні рідини або рідина та тверде тіло. У продуктах по догляду за шкірою поверхнево-активні речовини емульгують олії та жири та утримують забруднення, дозволяючи їх змити. Це можливо завдяки тому, що один кінець молекули ПАР притягується до води, а інший кінець притягується до масла. Таким чином, поверхнево-активні речовини зв’язують масло, бруд та інші забруднення, що скупчилися на шкірі протягом дня, і змивають їх. Завдяки цим властивостям лаурет-7 можна знайти в багатьох різних засобах, що очищають, і засобах для миття тіла.

Емульгатор

Лаурет-7 також працює як емульгатор. Емульгатор необхідний для продуктів, що містять інгредієнти на водній та олійній основі. Коли інгредієнти на водній та олійній основі змішуються разом, вони часто поділяються на різні шари. Для вирішення цієї проблеми до системи можна додати емульгатор, який допомагає отримати стабільну однорідну емульсію.

Чи безпечний Лаурет-7?

Група експертів з огляду косметичних інгредієнтів оцінила наукові дані і дійшла висновку, що лаурет безпечний при використанні в косметичних продуктах тільки в тому випадку, якщо їхня загальна формула не викликає подразнення. Це з тим, що лаурет, сам собою, може дратувати шкіру.

Незважаючи на схвалення експертною комісією CIR, є побоювання з приводу присутності в цьому інгредієнті домішок окису етилену. Це пов’язано з тим, що процес етоксилювання може призвести до забруднення 1,4-діоксаном, потенційно небезпечним побічним продуктом. Фактично, 1,4-діоксан – це відомий канцероген для тварин, який легко проникає у шкіру. Цей інгредієнт також пов’язаний із шкірною алергією. Тим не менш, процеси та інструкції з виробництва та очищення забезпечують безпеку інгредієнтів, отриманих шляхом етоксилювання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Post navigation

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: